Trápia ťa bolesti chrbtice? Najvyšší čas s tým niečo urobiť! Poď si zacvičiť s kvalifikovanou trénerkou s dlhoročnými skúsenosťami Jankou Kopačovou Jánošikovou. Jej cvičenie na zdravý chrbát už pomohlo nejednej ženuške. 

Čaká ťa 20 minútový tréning, v ktorom sa naučíš nielen správnu techniku prevedenia cvikov, ale spevníš aj svoje svalstvo. Janka Kopačová Jánošíková je výborná trénerka, vďaka ktorej budeš mať z cvičenia zážitok a dobrý pocit, že si niečo pre seba urobila. A teraz si poď už zacvičiť! 

Mgr. Janka Kopačová Jánošíková sa kondičnému trénovaniu venuje už viac ako 12 rokov. Vedie rôzne rýchle aj pomalé formy cvičení (funkčné tréningy, aerial silk, trampolínky, fit-step, fitness palice, fitlopty, zdravý chrbát, fit tehuľka, bikini drill, formovačka, tae-bo…) až cez rehabilitácie ako SM Systém, relaxačné a dýchacie techniky. Pravidelne organizuje športovo – relaxačné víkendy spojené s cvičením a vzdelávaním alebo jednodňové športové akcie pre všetkých, ktorí majú radi pohyb (turistika, cyklistika, beh). Spolupracuje s olympijským výborom a publikačne prispieva článkami i tréningovými plánmi do známych webových portálov. 

Ak sa ti tréning na zdravý chrbát páčil, skús si nabudúce zacvičiť workout pre pevné paže! Nech ich máš krásne do sviatočných šiat 🙂 . 

Tréning na ruky a chrbát bez činiek od trénerky Janky Kopačovej Jánošíkovej