Vytvarované ruky a chrbát sú na žene naozaj nádherné. Ak budeš cvičiť s vlastnou váhou, tak ako trénerka Janka Kopačová Jánošíková, čaká ťa výsledok, s ktorým budeš nadmieru spokojná. 

Vo videu nechýba rozcvička, podrobné vysvetlenie prevedenia jednotlivých cvikov, ale aj ukážka náročnejších variant pre pokročilé. Trénerka ťa upozorní aj na chyby, ktoré sa pri cvičení s vlastnou váhou objavujú najčastejšie. Na záver ťa čaká strečing a kopec endorfínov po cvičení. 

Mgr. Janka Kopačová Jánošíková sa kondičnému trénovaniu venuje už viac ako 12 rokov. Vedie rôzne rýchle aj pomalé formy cvičení (funkčné tréningy, aerial silk, trampolínky, fit-step, fitness palice, fitlopty, zdravý chrbát, fit tehuľka, bikini drill, formovačka, tae-bo…) až cez rehabilitácie ako SM Systém, relaxačné a dýchacie techniky. Pravidelne organizuje športovo – relaxačné víkendy spojené s cvičením a vzdelávaním alebo jednodňové športové akcie pre všetkých, ktorí majú radi pohyb (turistika, cyklistika, beh). Spolupracuje s olympijským výborom a publikačne prispieva článkami i tréningovými plánmi do známych webových portálov. 

Ak sa ti cvičenie s našou trénerkou Jankou páčilo, poď sa pustiť do ďalšieho tréningu na ploché bruško:

Cviky na brucho, ktoré zaručene účinkujú od trénerky Janky Kopačovej Jánošíkovej