Viete, niektoré z nás, keď majú veľa stresu a nervy v „kýbli“, začnú priberať. Druhé zasa chudnú a tie „šťastené“ majú o zopár červených fliačkov na tvári viac.  Žiadnej žene tieto chybičky krásy nepridajú na nálade, a preto, ak si ju chcete teraz vylepšiť, ponúkam vám jeden dobrý tip – koloidné striebro. Viac sa dočítate v článku.

 

Koloidné striebro na odporúčanie lekárnika

Môj otec z času na čas niečo opraví v miestnej lekárni u nás v meste. Už to robí zopár rokov, až mám pocit, že sa chce s ním majiteľ skôr rozprávať ako niečo spoločne opravovať. A tak minule viedli debatu. O jeho dcére, ktorá je tehotná a má problém s vyrážkami na pleti. No to keď ste tehotná, nemôžete len tak bárs čo dávať do tela, a keďže je on lekárnik, naordinoval jej to najlepšie, čo poznal. AG koloidné striebro od českého výrobcu Petr Kulc KC. Zafungovalo to. Poobede som o vyliečenej pleti tehotnej dcéry lekárnika vedela aj ja. Ako čerešničku na záver otcovho monológu mi položil tento malý zázrak na stôl.

 

Vhodné aj pre všetky tehuľky

O pár mesiacoch neskôr by som vám rada podala hlásenie. Koloidné striebro funguje. Popasovalo sa s vyrážkami počas môjho skúškového a zvládlo aj nápor letných horúčav. Poradilo si s mazom, akné, rozšírenými pórmi i zápalmi. Rovnako dobre dokázal upokojiť podráždenú a začervenanú pleť. Keď som videla, že tento malý zázrak ukrytý v 500 ml fľaštičke funguje, posunula som ho sestre. Tá ho užívala pred, počas aj po tehotenstve a veru poviem vám, je krásna. Neviem, či je to tým tehotenstvom alebo koloidným striebrom, ale výsledok je na výbornú s hviezdičkou. 🙂

 

Kozmetika na prírodnej báze, ktorá spĺňa normy EÚ

Takže, milé ženušky, ak si neviete rady s výberom správneho kozmetického prípravku na ošetrenie pleti, môj tip poznáte. Musím podotknúť, že koloidné striebro je netoxické čisté metalické striebro rozpustené vo vode. Aplikuje sa tak, že ho nanesiete na kozmetický tampón, alebo obrúsok a jemne ním potriete čistú, odlíčenú a umytú pokožku, alebo nastriekate na pokožku, najlepšie ráno aj večer. Prípravok vyrába česká firma Petr Ruld – KC, založená v roku 1992, špecializuje sa na vývoj, výrobu a distribúciu kozmetických prípravkov na prírodnej báze. Všetky ich produkty sú označené ochrannou známkou „RULcotherapy“. Sú dokonca schválené Štátnym zdravotným ústavom ČRodpovedajú normám EÚ. V súčasnosti sú dostupné v lekárňach alebo na eshope.

 

Akné, začervenanie, zápal. Koloidné striebro si poradí so všetkým.

Fotografie  pripravila Gabriela Ujcaková.

 

Ďalšie články o kráse, ktoré ťa môžu zaujímať: 

Dopraj pleti hydratáciu. Toto sú moje overený kozmetické produkty. 

Žiadna omietka. Len ľahký make-up, ktorý dokonale prekryje nedokonalosti. 

Jemné líčenie, ktoré si zamiluješ. Kompletný návod ako na to.