Začali ti pribúdať vrásky skôr ako si očakávala? Nemaj žiadne obavy, značka Orlane ponúka denný krém vhodný pre dievčatá vo veku 25 +. Patrí medzi moje najobľúbenejšie krémy a rada by som ti o ňom teraz povedala viac.  

Vrásky ešte pred 30tkou

Nepozerá sa na to ľahko, keď vám ešte pred 30tkou začnú vyskakovať vrásky na tvári, však? Možno nie sú také hlboké, ale už sú tam, a to je deprimujúce. No ešte viac si to uvedomíte, keď vás na to niekto upozorní. Mňa na to upozornila predavačka v obchode, no chvalabohu, milým spôsobom: „Myslím, že vám sa UŽ bude hodiť tento krém pre začínajúce vrásky“. A odvtedy som začala používať krém značky Orlane.

Kolagén náš každodenný

Denný krém OLIGO VITAMIN LIGHT SMOOTHING CREAM je hypoalergénny, čiže vyhovuje aj citlivejšej pokožke. Účinne pôsobí proti prvým známkam starnutia, spomaľuje jeho proces a intenzívne prežiari pleť. Hĺbkovo aktivuje tvorbu kolagénu, čím podporuje bunkovú obnovu a vaša pleť sa stáva vyhladenejšia. Po kréme ostáva pleť hydratovaná, vyhladená a pripravená ochrániť sa pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi.

Nestarneme, múdrieme

Po dlhodobom používaní krému od Orlane, musím povedať, že naozaj cítim na mojej pleti rozdiel. Je viacej napnutá, vyživená a žiarivá. Odporúčam ho aplikovať aj večer. A ešte jednu vec by som chcela odkázať všetkým ženám „na ceste ku 30tke“ – nebuďte až tak smutné, že starnete. Skúste to nahradiť slovíčkom naberáte skúsenosti, učíte sa, múdriete. Síce to vrásky nevyhladí, ale aspoň sa budete lepšie cítiť na duši 🙂 .

 

Bojuj s vráskami efektívne. Denný krém od Oralne vie ako na to

Zdroj fotografie: Gabriela Ujcaková