Vypadávajú vám vlasy a neviete, čo máte robiť? Začnite zmenou vlasovej kozmetiky. Vďaka produktom značky Kérastase som sa mohla opäť tešiť z lesklej a veľkej hrivy vlasov. Vybrala som pre vás dva produkty, vďaka ktorým sa vaše vlasy polepšia, zosilnejú a nadobudnú krásny lesk.

Značka Kérastase patrí medzi moju obľúbenú značku vlasovej kozmetiky. Prvý krát mi ju odporučili profesionálne kaderníčky zo salónu BIBI Chic v Trnave, kde sa o mňa vždy pekne postarajú. Milujem ten pocit, keď po dokončenej „frizúre“ vyjdem na ulicu s krásnym, lesklým a hustým három. Po čase mi začali vlasy veľmi veľa padať a ja som si nevedela poradiť. Kaderníčky mi preto odporučili rad Densifique, ktorý obnovuje vlasové korienky a pomáha tak dostať vlasy opäť do formy. Momentálne mám na temene hlavy množstvo malých drobných nepodarených vláskov, ktoré si robia čo sa im zachce. A viete čo? Vôbec mi to neprekáža. Hlavne, že mám opäť tú hrivu ako kedysi 🙂 . Pevne verím, že vám produkty značky Kérastase pomôžu tiež.

 

Hydratačný šampónový kúpeľ

Šampón je pre vlasy, ktoré viditeľne strácajú hustotu. Jemne a dôkladne čistí oslabené vlasy, dodáva im hustotu, pevnosť, odolnosť. Preniká do vnútra vlasov, a tak zvyšuje ich lesk a pružnosť. Obsahuje vzácnu kyselinu hyaluronovú, gluco-peptidy alebo molekulu stemoxydine, práve vďaka ktorej sa aktivujú vlasové vačky.

S používaním tohto prípravku som veľmi spokojná. Na mokré vlasy stačí naniesť naozaj len malé „zrniečko“ šampónu, ktoré sa potom riadne spení. Následne vlasy dôkladne opláchnite a vysušte uterákom. Prikladám aj zaujímavé video, ako správne aplikovať tento prípravok od značky Kérastase.

Regeneračná gélová maska

Medzi moju základnú výbavu patrí aj spevňujúca regeneračná gélová maska od Kérastase. Práve vďaka nej mám vlasy krásne jemné, lesklé a ľahko sa mi rozčesávajú. Vďaka unikátnemu zloženiu s molekulou stemoxydine sú vlasy bohatšie, pevnejšie a hustejšie.

Ako používať gélovú masku? Úplne jednoducho! Stačí aplikovať primerané množstvo gélu na mokré konce vlasy, ktoré ste pred tým trochu vysušili uterákom, nechať pôsobiť 5-10 minút. Potom vlasy dôkladne opláchnite. Prikladám aj inšpiratívne video, ako na to.

 

Zdroj fotografie: Gabriela Ujcaková