Ženy milujú citáty a výroky o láske, vzťahoch, mužoch i ženách. Jeden profil na slovenskom Instagrame sa stihol svojimi citátmi už presláviť. Volá sa Denník jednej lásky a my sme spýtali, čo si naozaj myslí o ženách. 

 

Ako si predstavíte ženu, ktorá má zdravé sebavedomie?

Ako ženu, ktorá vyžaruje krásu zvnútra navonok.

Aké vlastnosti by mala mať žena v dnešnej dobe?

Žena v dnešnej dobe by mala byť predovšetkým žena. Keď sa len pozriete na to, koľko žien sa snaží vyrovnať mužom tým, že sa stanú totálne mužskou verziou…

Potom sa nečudujme, že si vytvárame pomýlený svet, v ktorom sú ženy, ktoré sa snažia byť mužmi a muži, ktorí sa stavajú do ženskej role. To je často kameňom úrazu pri vytváraní medziľudských vzťahov.

View this post on Instagram

Môj obľúbený citát ❤️❤️❤️

A post shared by Denník jednej lásky (@dennikjednej_lasky) on

Ako veľmi sa líšia dcéry od ich matiek v súčasnosti? Kde vidíte najväčšie rozdiely?

Podľa mňa je dnešná generácia extrémne ovplyvnená sociálnym životom. Naši rodičia nemali toľko možností a toľko informácií, ako máme my dnes. Sme tým určite veľmi poznačení, v pozitívnom zmysle aj v tom negatívnom.

Ako podľa vás vyzerá ženská krása?

Keby som mala vyzdvihnúť jeden ženský aspekt, bola by to jemnosť. Krásna žena je v mojich očiach nežná žena. Nie je mi sympatické, ak je žena vulgárna, hrubá. Nepríde mi to ženské.

Akých najčastejších chýb sa v súčasnosti dopúšťajú ženy?

Že potláčajú svoju ženskú stránku osobnosti (citlivosť, emotívnosť, súcit, jemnosť) a nerozvíjajú svoju prirodzenú ženskú tvorivosť.

View this post on Instagram

Kto z vás to už vedel? 🙂 ??‍♀️?‍♂️

A post shared by Denník jednej lásky (@dennikjednej_lasky) on

Na akú ženu by ste nikdy v živote nezabudli?

Na ženu, ktorá mi dala život.

Akú ženu by podľa vás nikdy muž neopustil?

Takú ženu, ktorá by nikdy neopustila jeho. 🙂

 

Denník jednej lásky, ďakujeme za rozhovor a tešíme sa na vaše motivačné výroky o láske, ženách a veciach tomu podobných 🙂 .