Možno by stálo za to urobiť si poriadok v počítači a pretriediť konečne fotografie. Až by ste našli pamätné fotky vyrobte si z nich fotoknihu. Verte, že fotografie vyvolané fotochemickou cestou vám vydržia dlhšie, ako váš počítač a možno aj cloud. Štandardnú kvalitu si zachovajú aj po 100 rokoch.

Až by pre vás mali fotografie špeciálnu hodnotu, nechajte si ich vytvoriť v kvalite deLUXE. Na jej povrchu sa nezachytávajú odtlačky prstov, vyvoláva sa fotochemickou cestou na značkový fotopapier a majú celistvý pohľad. (Fuji Crystal Archive HD Album)

 

Tvorba fotoknihy pri tom nie je vôbec zložitá. Stačí vybrať tie správne fotografie. Ak ju chcete mať rýchlo spravenú môžete si zvoliť funkciu Automatické usporiadanie, ktorá vám zoradí fotografie do celej fotoknihy. Fotokniha pri tom ani veľa nestojí. Happy foto poskytuje momentálne zľavy na výrobu fotokníh. Ponuka platí už len do 20.5.2020.

Ako sa do nej pustiť? Happy Foto ponúka až tri spôsoby ako si ju vytvoriť. Môžete využiť online spôsob prostredníctvom stránky www.happyfoto.sk, pomocou programu HappyFoto alebo novou Mobilnou aplikáciou HappyFoto.

 

PR článok