Vymeň fitko za cvičenie z domova a poď si dať poriadne do tela! Kvalifikovaná trénerka s dlhoročnými skúsenosťami Janka Kopačová Jánošíková si pre teba pripravila efektívne 20 minútové cvičenie, z ktorého budeš mať poriadnu svalovicu.

Trénerka Janka ti vo videu predstaví niekoľko cvikov, ktoré sú zamerané na spodnú časť tela – primárne na stehná a zadok. Pripravila si pre teba rôzne variácie obľúbených výpadov alebo drepov. Prostredníctvom videa ti vysvetlí, ako ich správne prevádzať a na čo si dať pri cvičení pozor. Pred tréningom sa nezabudni poriadne rozcvičiť a zahriať telo. Až potom sa pusti do cvičenia. 

Mgr. Janka Kopačová Jánošíková sa kondičnému trénovaniu venuje už viac ako 12 rokov. Vedie rôzne rýchle aj pomalé formy cvičení (funkčné tréningy, aerial silk, trampolínky, fit-step, fitness palice, fitlopty, zdravý chrbát, fit tehuľka, bikini drill, formovačka, tae-bo…) až cez rehabilitácie ako SM Systém, relaxačné a dýchacie techniky. Pravidelne organizuje športovo – relaxačné víkendy spojené s cvičením a vzdelávaním alebo jednodňové športové akcie pre všetkých, ktorí majú radi pohyb (turistika, cyklistika, beh). Spolupracuje s olympijským výborom a publikačne prispieva článkami i tréningovými plánmi do známych webových portálov. 

Janke ďakujeme za spoluprácu. Pokiaľ by si si s ňou chcela zacvičiť aj osobne, nájdeš ju precvičovať v Kysuckom Novom Meste. Rada ti odpovie na všetky otázky na jej webovej stránke www.fitcvicenia.sk