Nevieš, čím by si obdarovala svojho partnera na Valentína? My sme vyriešili tento problém za Teba! Oslovili sme zakladateľa e-shopu s exkluzívnou pánskou kozmetikou, ktorú si pochvaľuje veľa Slovákov. Poď sa dozvedieť o produktoch od Beardguru viac.

Ahoj Michal, ďakujeme, že si sa odhodlal na možno nezvyčajný rozhovor pre zenuskaren.sk. Sme zvedavé ženy a chceme vedieť všetko, ale pekne po poriadku, kedy a ako vznikla myšlienka na tento Tvoj projekt?

Ahojte milé dámy, popravde si ani neviem spomenúť, kedy presne prišiel prvý impulz, ale už strašne dávno som vedel, že chcem robiť niečo pre ľudí. Sprístupniť im tovar, ktorý možno nie je úplne bežne dostupný. Najvhodnejšou cestou bol rozhodne e-shop a teda štyri roky dozadu, keď som ho spúšťal, chýbala mi na našom trhu kvalitná pánska kozmetika. Tak som sa rozhodol, že toto bude ono! My chlapi máme tiež radi kvalitnú kozmetiku a poriadnu starostlivosť.

Valentínsky darček, ktorým tvoj partner nepohrdne. Prekvap ho špeciálnou kozmetikou!
Zdroj: @fotograf.rastislavcedzo

Dnešní muži o seba dbajú čím ďalej tým viac. Ty sa však špecializuješ na ešte užší okruh. Aký by mal byť náš partner, aby sme mu vedeli vybrať darček z tvojho e-shopu?

Muž – partner by mal byť v prvom rade dobrý chlap! A rozhodne neblokovať svojej partnerke kúpeľňu dlhšie, než je nutné (smiech) . Takže darček u nás pre svojho drahého nájdete v prípade, že mu záleží na tom, aby bol pre vás atraktívny! Výber produktov, ktoré ponúkam, už nejaký čas konzultujem aj so ženami z mojej rodiny, takže sa snažím mať vždy dva pohľady. E-shop sa síce volá Beardguru, ale okrem bradáčov si určite u nás vyberie každý, kto neobľubuje “okukané drogérkové” vône, kto už vyrástol z mokrých vygélovaných vlasov, ale tiež fanúšikovia klasického holenia.

Blíži sa sviatok zaľúbených. Vieš teda vybrať niekoľko TOP produktov, ktorými určite trafíme do čierneho a ktoré by mal mať každý “bradáč”?

Alfa a omega každého bradáča je čistenie – starostlivosť – úprava, alebo inak povedané mydlo – olej/balzam – kefa. Konkrétne produkty už záležia na preferenciách partnerky, lebo tá sa k brade dostane najbližšie (smiech). A myslím si, že každého chlapa aj tak najviac teší ten pocit, že sa má pre koho “udržiavať”.

Valentínsky darček, ktorým tvoj partner nepohrdne. Prekvap ho špeciálnou kozmetikou!
Zdroj: @fotograf.rastislavcedzo

A na záver by nás zaujímalo, čo pekné by “bradáči” chceli počuť od svojich polovičiek, nielen na Valentína. Sú naopak, nejaké frázy v súvislosti s bradou, ktoré neznášajú?

Každý bradáč je vlastne len muž a s nami je to veľmi jednoduché. Chlapi občas potrebujú pohladkať ego, počuť, že sú užitoční a nenahraditeľní. No a keď sa k tomu pridá nejaký ten kompliment na výzor, prípadne vôňu, tak nás máte!

Ďakujeme za rozhovor!