Žiadna inšpirácia a nekonečné lustrovanie po sociálnych sieťach, aby ste našli to správne líčenie pre vás? Toto sú vizážistky, ktorými sa môžete inšpirovať.

Eva Šuchterová

Dokonalé rozjasnene pleti a každý detail dotiahnutý do konca. Presne tak by sme mohli popísať Evkinu tvorbu. Od detstva bola veľmi kreatívna a venovala sa kresleniu. Aj to ju istý čas viedlo k štúdiu architektúry, na ktorú bola neskôr aj prijatá.

V tom čase bolo však už jej snom líčenie, ktorému sa neskôr rozhodla venovať naplno. Odišla zo školy a kútikom duše verila, že sa jej hobby stane prácou. Ako sama povedala: ,,Keď líčim, moja duša žiari.”

Postupom času si vytvorila pravidelnú klientelu a sleduje ju vyše 10 000 ľudí na Instagrame.

Jana Olšinská

Zvučné meno spomedzi slovenských vizážistiek. Od malička bola unesená líčením a ľudskou tvárou, na ktorej si všíma každé zvláštnosti a kontrasty medzi nimi. Predpokladá, že práve táto fascinácia ju priviedla k líčeniu.

Spomedzi makeupov ktoré vytvára, ju baví najviac fashion makeup. Ten je určený na módnu fotografiu alebo módne prehliadky. Práve prostredníctvom neho vie využiť svoj kreatívny talent a byť tvorcom vlastného sveta.

Je inšpiratívnou ženou vo svojej práci pre mnohé ženy, ktorým sa snaží pomôcť rozvíjať ich talent v tejto oblasti. Založila preto svoju vlastnú fashion & makeup akadémiu STUDIO 22 v Bratislave, kde sa venuje dievčatám na vizážistických kurzoch.

View this post on Instagram

?STUDIO22?

A post shared by Jana Olšinská MAKE UP&STYLING (@janaolsinska) on

Veronika Huťková

Veronika líčila mnoho známych tvárí na titulné stránky časopisov. Spolupracuje aj so  zvučnými menami a spoločnosťami, ako je napríklad Lukáš Kimlička či Miss Slovensko.

Pochádza z Banskej Bystrice a makeupu sa venuje už viac ako 12 rokov. Aktuálne pracuje v slovenskej obchodnej firme zaoberajúcej sa distribúciou kozmetiky ako asistentka brand managera a ako hlavná vizážistka dekoratívnej kozmetiky GOSH.

Okrem úspešnej profesie ma za sebou krásne umiestnenia na make-up súťažiach na Slovensku či v zahraničí. Je niekoľkonásobnou majsterkou Slovenska v makeupe a vícemajsterka Európy. 

 

Niky Rich 

Mladá, krásna a talentovaná. Makeupu sa venuje tretí rok a pracuje ako beauty poradkyňa v NYX professional.

Popritom sa venuje líčeniu svojich klientiek. Na jej Instagrame si môžete pozrieť recenzie na rôzne beauty produkty a určite vám rada poradí.

Miluje farby, kreatívnu prácu a ľudí. Preto je jej práca koníčkom. Stále má svoje sny a jedným z nich je stretnúť sa so známymi make-up artistmi, ako je Huda Beuty, Jeffree Star či Sonjdra Deluxe.