Mať svadbu ako z rozprávky sa dá aj u nás na Slovensku. Vybrali sme pre teba niektoré svadobné kaštiele a hotely, ktoré sú ideálne na malú aj veľkú veselicu. Poď sa s nami na ne pozrieť. 

 

Hotel Château Béla

Zažiť svadbu ako z rozprávky môžete jedine v Hoteli Château Béla ležiaceho neďaleko mesta Štúrovo. Najromantickejší historický hotel Európy za rok 2018 vám zaručuje nadštandardné služby, ktoré uspokoja potreby najnáročnejších snúbencov.

Na výber máte rôzne salóny, využiť môžete aj letnú terasu či romantické záhrady kaštieľa, a la carte večeru, obrad úradný alebo obrad v kostolíku.. Vaši hostia budú určite očarení z kulinárskych špecialít a vín z tamojších pivníc.

Art Hotel Kaštieľ

Art Hotel Kaštieľ sa preslávil najmä svadbami slovenských celebrít a významných osobností. Svoje áno si tu už povedali Adela Banášová a Viktor Vincze, ale aj Ivana Surovcová s Mariánom Gáboríkom. Svadbu v luxusnom prostredí si môžu dovoliť aj obyčajní smrteľníci.

S vedúcim personálom kaštieľa sa viete dohodnúť na všetkom, vrátane výzdoby, cateringu, obradu a mnoho ďalšieho. Pokiaľ chcete svadbu poňať vo veľkom a peňaženka vám to dovolí, viete si prenajať aj celý kaštieľ. Hotel ponúka aj možnosť svadby na kľúč.

View this post on Instagram

Svadba je o príbehoch. ❤ O Vašich jedinečných príbehoch. O jeden príbeh (a rady) sa s Vami podelia aj manželia Hromádkovci ??, ktorí u nás svadbovali v lete 2018. . Párom, ktoré chystajú svadbu odporúčajú nepodceniť plánovanie a organizáciu. Tiež odporúčajú plánovať svadobný deň tak, aby ste počas neho mali dostatok času ⏱ venovať sa hosťom a známym. Samozrejme, aj si svoj svadobný deň užiť. . Tréma? ? Pani Miška síce trému mala, ale nemala čas s ňou bojovať. Podľa nás to zvládla perfektne, pretože to na nej nebolo vôbec vidno. . Medzi najsilnejšie momenty zo svadby pre nich patrilo polnočné čepčenie, ale pocity zanechal aj prvý spoločný tanec??. Manželia Hromádkovci sa totiž venujú učeniu tanca vo svojej tanečnej škole TOP CENTRUM. Ich svadobný tanec bol zážitkom pre celú rodinu, keďže ich predtým nikdy nemala možnosť vidieť takto tancovať.? . Takýto, ale aj úplne jedinečný môže byť aj Váš svadobný príbeh. Naši event manažéri na eventy@hotelkastiel.sk Vám radi pripravia ponuku na mieru iba pre Vás!? . Svadobná agentúra: LOVELY DAY wedding agency Fotograf: weddinghorak.sk . #hotelierstvo #svadba #svadobnaagentura #svadobnesaty #svadby #povedalano #povedaliano #stastnyden #tomasov #slovakia #wedding #weddings #weddingplanner #hochzeitplaner #hochzeitlocation #hochzeitort #hpchzeitfeiern #dnesvyletujem #kastiel #bratislava #luxurywedding

A post shared by Art Hotel Kaštieľ**** ? (@hotelkastiel) on

Kaštieľ Gino Park Palace ****

Pre milovníkov histórie tu máme Kaštieľ Gino Park Palace ****, kaštieľ zo 17. storočia, v ktorom sa kedysi prechádzala aj Mária Terézia. Kaštieľ sa nachádza v pokojnej časti Považskej Bystrice, no disponuje rozľahlým parkom s letnou terasou, ideálnym na svadobný obrad.

Spojenie histórie, luxusného vybavenia a profesionálnych služieb sú tou pravou kombináciou pre usporiadanie rozprávkovej svadby so všetkými službami „pod jednou strechou“. Svadobná hostina v historických priestoroch s kapacitou až do 120 osôb. Navyše si mladomanželia po veselici môžu oddýchnuť v krásnom wellness alebo ísť na romantickú prechádzku po okolí.

Hotel Château Šarkan ***

Toto miesto je vystrihnuté ako zo španielskej telenovely. Krásna hacienda, honosná stavba s parkom a dokonca aj s rybníkom. Výhľad na juhoslovenské pláne, nad ktorými zapadá slnko.. Hotel Château Šarkan *** je ideálny na malú svadbu v rozmedzí do 45 hostí.

Hotelový personál vám vie zabezpečiť aj výborný caterning, čiže o jedlo si nemusíte robiť najmenšie starosti. Navyše vám vie poskytnúť aj ochutnávku vín z ich pivnice.

Chateau Krakovany

Chateau Krakovany sa nachádza len pár minút od kúpeľného mesta Piešťany. Vyznačuje sa rodinnou atmosférou, znamenitou kuchyňou a dobrými službami. Pokiaľ chcete stráviť svadbu na príjemnom mieste, no pritom sa nechcete cítiť príliš cudzo, toto je ideálne riešenie.

Chateau Krakovany vám bude pripomínať domov. Ak budete mať po svadobnej veselici ešte energiu, môžete využiť služby fitness centra alebo si oddýchnuť vo wellnesse. Nachádza sa tu aj fitness centrum či salón vín.

Tipy na svadobné kaštiele a hotely, v ktorých sa budete cítiť výnimočne
Zdroj: archív Chateau Krakovany

Hotel Palace Tivoli ***

Hotel Palace  Tivoli *** je ideálnym miestom pre romantickú svadbu ukrytú v srdci Vysokých Tatier. Hotel nachádzajúci sa v nadmorskej výške 1 000 m ponúka jedinečný výhľad na štíty krásnych slovenských hôr.

Mimochodom, v tejto časti Tatier je najvyšší možný počet slnečných dní v roku, čiže krásne počasie počas dňa D máte viac-menej zabezpečené.

Tipy na svadobné kaštiele a hotely, v ktorých sa budete cítiť výnimočne
Zdroj: booking.com

Článok vznikol v spolupráci s portálom Zlavomat.sk.