Odoberajte novinky

* Dostávajte od pravidelný prehľad o novinkách.

Najnovšie

Používaním našich webových stránok súhlasíte s používaním našich súborov cookie.

Spolupráca

Našim cieľom je vytvárať kvalitný obsah, ktorý naplní očakávania čitateliek. Rovnakú filozofiu uplatňujeme aj pri spoluprácach s firmami, ktoré nás oslovia. Uprednostňujeme firmy, ktoré ponúkajú kvalitné služby a výrobky, ktoré vedia uspokojiť aj potreby našich čitateliek.

Vieme ponúknuť rôzne druhy spolupráce, medzi ktoré patrí napríklad:

  • natívne články
  • PR články
  • bannery
  • zdieľanie kupónov a zliav
  • odkomunikovaný obsah na sociálnych sieťach
Zdravé stravovanie popri štúdiu na škole? Vyspovedali sme 4 študentky

V prípade záujmu vás poprosíme o zaslanie emailu s predmetom ženuškáreň – spolupráca na adresu zenuskaren@gmail.com.

SPOLUPRACUJEME

Inšpiratívno – recenzný online magazín. Príbeh nejednej mamy. O deťoch, cestovaní, kráse, výchove, o všetkom, kam až naše životné materské povolanie siaha. Inšpiruj nás a buď inšpirovaná. S nami.

Zaoberáme sa výrobou, predajom a distribúciou potravín zdravej výživy. Portfólio našej spoločnosti tvorí sortiment celozrnných, bezgluténových, bezlaktózových produktov a produktov patriacich do racionálnej výživy. Na slovenskom trhu pôsobíme 18 rokov a počas celého obdobia je našou snahou dbať na kvalitu používaných surovín a produktov, ako aj na tradíciu vyplývajúcu zo slovenského trhu.

Sme profesionáli v dojčení. Máme rozsiahly medzinárodný tím ľudí, ktorí majú nadšenie pre dojčenie a ktorí vás dokážu podržať a pochopiť vás i vaše dieťatko.

Slovenská vegánska spoločnosť vznikla ako občianske združenie 16. júna 2016 za účelom propagácie rastlinnej vegánskej stravy a jej benefitov. Cieľom nášho združenia je poskytovať širokej verejnosti informácie týkajúce sa vegánskeho životného štýlu prostredníctvom organizácie rôznych osvetových podujatí (prednášky, premietania, diskusie), informačných a edukačných materiálov či ukážok vegánskej gastronómie.