Poznáte ten pocit, že hoci ste so svojou kozmetickou výbavou spokojná, máte chuť vyskúšať niečo nové? Aj mňa minule popadla a tak som sa vybrala na nákupy. Keď som sa predavačke priznala, že hľadám niečo extra, tá neváhala ani sekundu a zamierila ku značke Guarlain. Predstavila mi hydratačný make up, ktorý je doplnený o fialkovú esenciu, tzn., že vaša tvár bude nádherne kvetinovo voňať. Zároveň ma uistila, že ide len o esenciu, čiže pokožka nezareaguje alergicky, a mala pravdu. Ak si chceš nájsť dôvod na nákup, šup do čítania tohto článku 🙂 .

 

Tekuté fialky s hydratačným a dlhotrvajúcim efektom

Make up, ktorý som si vybrala, nesie francúzsky názov Guerlain Lingerie de Peau Aqua Nude. Jeho konzistencia je tekutá, ba priam krémová. Za pár sekúnd vám pomôže zjednotiť farebný tón pleti a rovnako vás ochráni aj pred slnečným žiarením. Popasuje sa aj s drobnými nedokonalosťami na pleti. A čo je na ňom najlepšie, že fakt vonia po fialkach. Ja jednoducho milujem ten pocit, keď otvorím Lingerie de Peau Aqua Nude a zacítim tú vôňu. Potom ho nanesiem jemnými ťahmi na pleť (buď prstami, alebo hubkou) a rovnomerne a dôkladne rozotriem. Na tento rituál sa vždy moc teším, aj keď sa mi do makeupovania zrovna nechce. A teraz, ak sa ti chce ešte čítať ďalej, tak neprestávaj. Mám pre teba pripravené zaujímavé fakty o jednej z najprestížnejších kozmetických značiek Francúzska. 

 

Keď si 19.storočie podmanili vône od Guerlain celý Paríž

„Guerlain, legendárna francúzska značka parfémov, produktov pre starostlivosť o pleť a dekoratívnej kozmetiky, patrí k tým svetovo najznámejším a so svojou viac než 180-ročnou tradíciou výroby parfémov a kozmetiky aj k najstarším“, píšu na webovom portály Notino a ďalej podotýkajú fakt, že táto značka sa v 19.storočí stala najvyhľadávanejším výrobcom parfémov v Paríži. Guerlain si obľúbili aj britská kráľovna Viktória, španielska kráľovná Isabela alebo rakúska cisárovná Sissi. To sú všetko veľmi lichotivé fakty, ale ako si poradila francúzska značka s dekoratívnom kozmetikou?

 

Miláčik Marilyn Monroe, Rihanny aj Gwyneth Paltrow

„Aj v oblasti dekoratívnej kozmetiky a starostlivosti o pleť boli výrobky Guerlain vždy technologicky inovatívne a vyrábané tými najmodernejšími postupmi z najkvalitnejších materiálov. Značke patrí celý rad prvenstiev, napríklad prvý pevný make-up, vyrobený v roku 1840, alebo prvé sérum, vytvorené po viac ako storočných skúsenostiach v roku 1950, keď bolo úplne novou metódou aplikácie pleťovej starostlivosti“, spomínajú na webovom portály Notino. Dôverujú jej aj známe tváre medzi ktoré sa zaraďujú celebrity ako Rihanna, Courtney Love, Jennifer Lopez, Jessica Biel, Karolina Kurkova, Gwyneth Paltrow, Paris Hilton, Natalia Vodianova alebo – o niečo skôr – Marilyn Monroe. A tak som začala dôverovať tejto značke aj ja a nedám na ňu dopustiť!

 

„Vytvárajte dobré produkty a nikdy nerobte kompromisy týkajúce sa kvality. Pokiaľ ide o ostatné, nachádzajte jednoduché nápady a realizujte ich svedomito.“

 

Pierre-François-Pascal Guerlain – zakladateľ značky Guerlain

 

 

Hydratačný make up s fialkovou esenciou od Guerlain. Zamilujete si ho!

 

Rada sa staráš o svoju pleť? Tu je zopár tipov, ktoré ťa môžu zaujímať: 

Daj stop omietkam! Stav na prirodzenosť a kvalitu kozmetickým výrobkov.

Hydratuj pleť. Odvďačí sa ti leskom, pružnosťou a pevnosťou. Ako na to?