Aj tréning bez činiek dá poriadne zabrať! Poď si zacvičiť už dnes z pohodlia svojho domova. Kvalifikovaná trénerka s dlhoročnými skúsenosťami Janka Kopačová Jánošíková si pre teba pripravila cviky na brucho, ktoré ti dajú pekne zabrať. 

Trénerka Janka ti vo videu vysvetlí správne prevedenie jednotlivých cvikov na brušné svalstvo. Upozorní ťa, na čo si dať pri cvičení pozor a dokonca ti ukáže aj variant cvikov pre pokročilých. Nebude chýbať ani krátka rozcvička na začiatok i strečing na koniec tréningu. 

 

Mgr. Janka Kopačová Jánošíková sa kondičnému trénovaniu venuje už viac ako 12 rokov. Vedie rôzne rýchle aj pomalé formy cvičení (funkčné tréningy, aerial silk, trampolínky, fit-step, fitness palice, fitlopty, zdravý chrbát, fit tehuľka, bikini drill, formovačka, tae-bo…) až cez rehabilitácie ako SM Systém, relaxačné a dýchacie techniky. Pravidelne organizuje športovo – relaxačné víkendy spojené s cvičením a vzdelávaním alebo jednodňové športové akcie pre všetkých, ktorí majú radi pohyb (turistika, cyklistika, beh). Spolupracuje s olympijským výborom a publikačne prispieva článkami i tréningovými plánmi do známych webových portálov.

Ak túžiš po guľatom zadku a pevných stehnách, toto cvičenie by si si nemala nechať ujsť:

VIDEO TRÉNING s Jankou Kopačovou Jánošíkovou: Vyformuj si štíhle nohy a pevný zadok