V živote sa nám udeje množstvo zmien, na ktoré nie sme vždy pripravení. Vďaka znalosti z numerológie ich vieme predvídať a najmä sa vieme na ne pripraviť. Prečítajte si náučný rozhovor so zakladateľkou online programu Kompas partnerského vzťahu, Líviou Danningerovou. 

Lívia Danningerová je vzťahová numerologička, lektorka a inšpirátorka žien na ich ceste k vedomému prežívaniu života. Je autorkou vzdelávacieho on-line programu Kompas partnerského vzťahu, prostredníctvom ktorého pomáha ženám získať nadhľad nad svojím životom a partnerskými vzťahmi. Vedie ženskú FB skupinu Vedomé tvorkyne harmonických vzťahov. Je vedomou a láskavou maminou 2 detí a žije dnes v harmonickom manželstve. Spolu s manželom sú spolu už 16 rokov.

Viete nám na začiatok vysvetliť, čomu sa venuje vzťahová numerológia?  

Numerológia je starodávna, veľmi komplexná veda o číslach. Najčastejšie pracuje s dátumom narodenia, kde každé číslo má svoju vibráciu a význam. Ja sa venujem numerológii vzťahov, tzn. že práve vďaka reči čísel viem lepšie porozumieť medziľudským vzťahom.  Som si istá, že takéto pochopenie nám uľahčuje naše životy a eliminuje zbytočné trápenie sa v interakcii s naším okolím.

View this post on Instagram

To, čo máme pred sebou a to, čo máme za sebou, sú iba maličkosti v porovnaní s tým, čo nosíme v sebe. A keď to zo svojho vnútra vytiahneme na svetlo sveta, dejú sa zázraky (Henry David Thoreau).⁣ ⁣ ? “ Ja som vďaka Tebe nadobudla nový rozmer života. Ty si ani nevieš predstaviť, čo za úžasné si v mojom živote spustila 56 minút tvojho telefonátu. Splnila si mi sen alebo pomohla si k splneniu môjho sna….” (Martinka)⁣ ⁣ ? Veľmi si vážim vašu dôveru. Že mám príležitosť inpširovať vás ku tomu, aby ste si plnili sny a žili šťastnejšie životy. Ku tomu používam poznatky z numerológie. Numerológia je prastará veda, ktorej otcom bol Pytagoras. Učil, že podstatou všetkých vecí je číslo a mysticky spájal čísla so silami, farbami a s mnohými inými myšlienkami.⁣ ⁣ Táto veda nám umožňuje hlbší pohľad do ľudského vnútra a ja sa nesmierne teším, že ju využíva čoraz viacej ľudí. ⁣ ⁣ Ďakujem @adelkurpas? ⁣ #slovenka⁣ #vztahy⁣ #rodina⁣ #dnescitam⁣ #vzdelavanie

A post shared by Pochop Seba?Partnera?Deti? (@livia_danningerova) on

Mali ste nejakú osobnú skúsenosť s numerológiou ešte pred tým, ako ste sa jej začali venovať aj v profesijnom živote? Kedy nastal ten zlom, kedy ste si povedali, že sa chcete stať vzťahovou numerologičkou? 

Keď som pred rokmi zatvárala za sebou brány korporátneho sveta a lúčila som sa so zamestnaneckým pomerom vo financiách, o svojom budúcom poslaní som nevedela takmer nič. Bola som si však istá nasledovným. Že sa už neplánujem zamestnať, že potrebujem mať časovú flexibilitu kvôli našim malým deťom a že nesmierne túžim vykonávať prácu s hlbším zmyslom a nejako ľuďom pomáhať. V tom čase som však nemala najmenšie poňatie, čo budem v živote robiť. Iba som cítila, že potrebujem ukončiť jedno, aby vznikol priestor na začatie niečoho nového. 

 

Rodičia sa ma neustále pýtali, že kedy sa už zamestnám, ale ja som mala jasno. Byť zamestnancom v tomto živote pre mňa nie je viac cesta. 

V tomto čase hľadania sa mi život skrížila numerológia, o ktorej som predtým ani len nepočula. Tieto spirituálne vedy ma v živote obchádzali. Jedno stretnutie s numerologičkou absolútne zmenilo moje vnímanie sveta. O sebe a svojej rodine som sa za 2 hodiny dozvedela toľko, čo som nepochopila za celý vtedajší život. O pár dní som absolvovala kurz numerológie. Bola som nadšená, ako to sedí a ako môj výklad vie ľuďom otvoriť oči a vysvetliť možno roky nepochopené udalosti v ich životoch. 

Časom som si uvedomila, že nie všetko, čo numerológia obnáša, ma rovnako napĺňa. Pochopila som, že mne osobne numerológia pomohla nesmierne zlepšiť vzťahy a práve táto vlastná skúsenosť je tou hodnotou, ktorú túžim ponúkať.  Spomenula som si na seba, keď som bola ešte na vysokej škole, ako som rada so všetkými kamarátmi debatovala a rozoberala ich frajerov, frajerky, pýtala sa na vzťahy. A zrazu prišlo uvedomenie, že budem vzťahová numerologička. Tento názov môjho „povolania“ mi tak zrazu prišiel, nepoznám žiadneho iného vzťahového numerológa. 

Ako nám môže pomôcť návšteva u numerológa? S ktorými problémami sa môžeme zveriť numerologičke? 

Numerologičku je možné vyhľadať, keď sa v živote nevieme pohnúť z miesta a váhame, ktorým smerom sa máme vydať. Či pracovne, či vo vzťahu. Keď chceme pochopiť nášho partnera, manžela alebo aj naše deti. Odhaliť v čom sú dobré, prečo sa správajú ako sa správajú. Keď ostatných pochopíme a zmeníme optiku, cez ktorú na nich pozeráme, vieme ich ľahšie prijať a vo vzťahoch sa prestať trápiť, lebo im začneme rozumieť. 

 

V numerológii sa dajú aj z dátumu narodenia vyčítať možné zdravotné problémy a predispozície.

Čím nás obohatí návšteva u numerológa? Viete nám napríklad predpovedať budúcnosť? 

Moji klienti pochopia určité skutočnosti a súvislosti, ktoré možno v hĺbke duše cítili, ale nevedeli ich konkrétne pomenovať. Pozor však na nesprávne očakávania. Numerológia nie je úplne tak o predpovedaní budúcnosti. Nevie vám poskytnúť odpoveď na to, či sa ešte vydáte alebo či budete mať ďalšie dieťa. Vie nám však povedať, čo nás v ktorom roku čaká a akou témou sa budeme zaoberať. Čo budeme pravdepodobne musieť riešiť a aké výzvy nás čakajú. My sa vďaka týmto informáciám vieme lepšie pripraviť, vieme, kedy musíme urobiť nevyhnutné životné zmeny a môžeme sa tak vyhnúť zbytočným chybám a komplikáciám. Vieme, na čo si máme dať pozor, takže keď nám daná situácia, skúška alebo príležitosť príde do života, zareagujeme inak, vedomejšie. 

 

Niečo je síce vopred dané, ale za väčšinu svojho života nesieme zodpovednosť iba my, žiadne vyššie sily, žiadny osud. 

Iba my, ľudia, ako na sebe pracujeme, ako sa duchovne rozvíjame, ako meníme naše staré deštruktívne vzorce správania sa. Máme ich každá, len záleží na prístupe, ako sme ochotné sa s nimi popasovať. Verím však, že dokážeme všetko, ak si to zaumienime, my ženy sme nesmierne silné.

Pre lepšie pochopenie vzťahov ste vytvorili online kurz – Kompas partnerského vzťahu. Povedzte nám o tom viac. Čo všetko sa vieme dozvedieť na tomto kurze? 

Online kurz Kompas partnerského vzťahu je jedinečný svojho druhu. Skladá sa zo 6 videolekcií, obsahuje rôzne príklady, šablóny pre výpočty, rady a akčné kroky. Taktiež každá žena získa 4 bonusy, napríklad 80 stranový manuál alebo individuálnu podporu v uzavretej FB skupine iba pre účastníčky kurzu. Ženy do neho môžu vstúpiť kedykoľvek a prístup k videám majú na neobmedzený čas.

View this post on Instagram

Som veľmi rada, že môj kurz “Kompas partnerského vzťahu” dokáže meniť postoj k mnohému – k samému sebe, k manželovi , k ľuďom v našom okolí☺️?⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Nevyhovárajme sa na partnerov, manželov.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Je to vždy len o nás.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Je to náš život.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Celý je v našich rukách.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #citatdna#motivacia#motivace#sny#vesmir#svetuspesnych#ciele#sny#slovensko#odporucam#mentoring#mentor#numerologia#slovenka#rovnovaha#vzdelavanie#podnikanie#rodina#matka#zena#biznis#podnikatelka#cesta#vychova#rodicovstvo#uspech#inspiracia

A post shared by Pochop Seba?Partnera?Deti? (@livia_danningerova) on

Spovedáte množstvo žien, počujete od nich rôzne životné príbehy, ktoré sa niekedy na seba aj podobajú. Čo by ste im odkázali, ak chcú svoj život zmeniť k lepšiemu? 

Často chodia ku mne klientky, ktoré majú problémy s ich partnermi. Nabádam ich, aby najprv porozumeli sebe a až potom sa zaujímali o ostatných. Ľudí okolo seba vieme pochopiť iba do tej miery, do akej rozumieme nášmu prežívaniu života. Rozhodujúce pre spokojnosť v našom živote je teda spoznať samu seba, odhaliť svoje talenty, ktoré máme často z detstva potlačené. Je veľmi užitočné pochopiť, prečo na danú situáciu, či človeka, reagujeme určitým prejavom, prečo nás niekto vytáča, hnevá, robí smutnou. 

 

 

Všetko sú to zrkadlenia, daný človek nám len poukazuje na niečo nespracované v nás.

Viem, že každá z vás prekoná svoj vlastný tieň. Ak máte nejaký sen, túžbu, či intuíciu niečo spraviť, hoci rozum vás odhovára. Neváhajte a choďte do toho. Všetko sa začína naším rozhodnutím a prvým krokom. Ak máte strach, prijmite ho, nebojujte s ním, poďakujte mu, že vás chce chrániť, ale rozhodne mu nedovoľte, aby vás paralyzoval a zabránil vám ísť za vašimi snami. 

Ďakujeme za rozhovor! 

 

Lívia si pre naše čitateľky pripravila aj darček a to test: Čo komplikuje partnerské vzťahy? Stačí pár klikov a budete vedieť, na čom ste 🙂 .