Chceš svojho nápadníka na prvom rande okúzliť, lenže nevieš, čo na seba? My ti s tým pomôžeme! Oslovili sme odborníčku na obliekanie, ktorá ti poradí, ako na to. Inšpiruj sa radami od Marcely Špalkovej, vďaka ktorým budeš tak akurát sexi a rafinovaná zároveň. 

Overená klasika 

Vsadiť na ženskosť sa určite oplatí, nielen keď ideme na rande. Ženskosť vždy podčiarknu šaty, ktoré lahodia postave. Ženy často šaty a sukne odmietajú, necítia sa v nich svojsky alebo neznášajú na sebe silonky, či pančušky. V takomto prípade ich do nich ani netlačím, nájdeme iné riešenia, v ktorých sa budú cítiť príjemne. Využiť môžeme šik nohavice a k nim blúzku alebo top. Záleží aj od prostredia, v ktorom rande bude. Určite sa oplatí nájsť outfit, v ktorom sa žena bude cítiť sexi sama pred sebou pri pohľade do zrkadla. 

Nič nie je viac sexi, ako keď je žena so sebou spokojná. 

Strih je dôležitý 

Žena je príťažlivá, keď je viac zahalená ako odhalená. Samozrejme sexi prvky na rande sú vítané. Takže zabudnite na over size strihy, v ktorých sa vaše krivky akurát skryjú. Neschovávajte sa za oblečenie, naopak nechajte vyniknúť svoje najlepšie ja. Výstrih najlepšie pristane ženám, ktoré majú objemnejší dekolt, no aj v tom prípade nemusí byť vulgárne hlboký, iba rafinovane sexi. Necháte tak mužovi priestor na fantáziu. A dĺžka sukne? Najlepšia je tá, pri ktorej sa vám najviac páčia vaše nohy. 

Farebné kombinácie 

Farebnosť oblečenia je individuálna záležitosť. To, či žena bude vo farbe vynikať, nezáleží ani tak od konkrétnej farby, ako od jej odtieňa. Keď si zoberieme napríklad červenú, tak niekomu viac pristanú bordové odtiene a niekto vynikne viac v korálovo červenej. Správna farba k pleti a vlasom podtrhne vaše črty tváre, pleť, vašu prirodzenú krásu a vy v nej vyniknete. Farba by nemala byť to, čo na vás svieti a púta prvoplánovo pozornosť, veď na rande si má muž všimnúť vás a oblečenie vás ma rafinovane dopĺňať, nie naopak.  

Zdroj: Marcela Špalková

Pozor na doplnky 

Určite odporúčam vždy používať náušnice. Aj keby mali byť úplne minimalistické, krásne rozžiaria tvár ženy. Pozor dajte hlavne v prípade, ak na oblečení už je nejaké zdobenie. Napríklad perlový golier, filtre.. Pri doplnkoch platí, že menej je viac. Nezabudnite sa oprieť o vyššie spomínanú zákonitosť vyniknúť – upútať pozornosť na rande máte v prvom rade vy a nie vaše doplnky. 

Opätky sa vyplatia 

Aj keď lodičky nie sú pre každú ženu pohodlné a sama ich nenosím denno-denne, na rande sa ich oplatí obuť. Prihoďte zmyselnú chôdzu, pri ktorej zavlníte bokmi, prestaňte sa ponáhľať (lodičky vám to nedovolia☺) a zaručene budete mať úspech. 

Marcele Špalkovej ďakujeme za spoluprácu. Ak potrebuješ pomôcť so šatníkom, môžeš ju kontaktovať na jej facebooku, instagrame  webovej stránke

Páčia články o móde? V tom prípade ti odporúčame prečítať aj tento: 

Naturálna spodná bielizeň z organickej bavlny na Slovensku už nie je tabu