Chceli by ste si vychutnať pocit, keď prídete načas do práce alebo nestojíte v kolóne? Jednou z možností, ako jazdiť komfortnejšie a zároveň šetrnejšie voči prírode je využiť elektrické skútre. Prezradíme vám viac o ich výhodách.  

Komfortné cestovanie

Tiež sa vám stáva, že takmer zakaždým prichádzate neskoro na dôležité stretnutie, a to aj napriek tomu, že ste vyštartovali z domu skôr? S elektrickým skútrom dosiahnete najvyššiu priemernú rýchlosť síce len okolo 70 km za hodinu, no pokiaľ bývate v meste svojho pôsobiska, nepredstavuje to žiaden problém. Šikovnými kľučkami pomedzi autá sa dostanete všade, kde budete potrebovať o trošku skôr, ako obvykle. A navyše s ním viete vždy a všade zaparkovať. 

Zdroj: eshop.niuskutre.sk

Zámok proti zlodejom

Mnoho ľudí má strach z krádeže skútra, pretože si myslia, že nemá bezpečnostný alarm, ako je tomu napríklad pri autách. To však neplatí pri elektrických skútroch. Vedeli ste, že niektoré z nich ponúkajú aj špeciálnu službu, vďaka ktorej sa zlodej z miesta krádeže nepohne? Napríklad elektronické skútre značky Niu vedia zablokovať motor, ak sa vykoná neoprávnený pohyb skútra. Tento zámok sa aktivuje len vtedy, ak je skúter v režime “parkovanie”. Ak si teda režim zapnete, skúter vám určite neukradnú :-).

Vysoká výdrž energie

Nakoľko elektrické skútre sú poháňané energiou, majú oveľa šetrnejší dopad na životné prostredie. Dobrý pocit na duši budeme mať z toho, že šetríme nielen prírodu okolo nás, ale aj obsah našej peňaženky. V čom sa teda líšia “klasické” skútre od tých elektrických? Bežný skúter plytvá so svojou kinetickou energiou. Ak však zvolíte na svoju jazdu elektrický skúter NIU, kinetická energia, ktorá je vyrobená počas brzdenia sa zachytí a recykluje späť do batérie. Váš dosah sa tak vie rozšíriť až o 6%. 

Zdroj: eshop.niuskutre.sk

Elegantný dizajn 

Pohrávate sa s myšlienkou, že by ste sa po meste preháňali na skútri, no stále vás brzdí myšlienka, čo by si o tom povedali ľudia okolo vás? Mnoho výrobcov elektrických skútrov dbá nielen na výkon, ale aj na dizajn. Nemusíte sa teda vôbec báť, že na cestách budete pôsobiť ako staršia generácia na povestných “babetkách”. 🙂 Ženám najviac pristane skúter čiernej farby s bielo-červeným ladením. Práve vďaka takémuto dizajnu skútra vyniknú všetky jej pracovné či večerné outfity. Každá vaša jazda sa tak stane jazdou na úrovni. 

Ak hľadáte inteligentný elektrický skúter, ktorý vás bude sprevádzať po každodenných potulkách mestom, odporúčame vám značku NIU. Prispôsobí sa všetkým vašim návykom a požiadavkám. Vďaka nemu bude každá vaša cesta nielen ekologická a bezpečná, ale dokonca aj štýlová. Preto neváhajte využiť ich aktuálnu zľavu na elektrický skúter UQi-Series, vďaka ktorej ušetríte až 100 eur